ניקיון ואחזקת משרדים

ניקיון ואחזקת משרדים מביאים לתפוקת עבודה טובה יותר. סביבת עבודה מסודרת ומאורגנת חשובה מאוד לפעילות תקנית של עובדי המשרד, ידוע שיש קשר בין סדר גשמי והאווירה של המקום לבין תפוקת עבודה חיובית, כאשר סביבת העבודה מלוכלכת ולא נעימה, סביר להניח שגם תפוקת העבודה תושפע מזה ותהיה נמוכה יותר. על כן חשוב מאוד  להשקיע בתחום של ניקיון ואחזקת משרדים.

הפנים של המשרד שלך הם הפנים של העסק או החברה שלך!

כאשר אתה מנהל פגישה עם לקוח, הלקוח שם לב לכל הפרטים הקטנים ובהתאם אליהם הוא בונה לעצמו את התמונה הכללית של השירות בו הוא מעוניין. אם הוא מגיע לפגישה ורואה שהבניין משרדים בוא נתון העסק שלך הוא בניין בלתי מתוחזק, מלוכלך וכו', הוא מקבל את הרושם שכך גם מתנהל העסק עצמו.

לכן, חשוב מאוד שגם הרושם שהחברה רוצה לתת ללקוחותיה יהיה רושם חיובי ורושם חיובי חייב לכלול גם את החזות החיצונית של העסק, וזאת ניתן להשיג בעזרת שירות של ניקיון ואחזקת משרדים, מיד בתום הניקיון חשוב לבצע הדברה איכותית מאת הסוף לחרק – הדברות.

ניקיון ואחזקת משרדים – השירות של חברת תכלת:

חברת תכלת הינה חברת אחזקת בניין אשר מגוון רחב של שירותים בתחום ניתנים על ידה. בין שאר השירותים היא מעניקה שירות מצוין  של חברת ניקיון ואחזקת מבנים , השירות ניתן על ידי צוות של מקצועי, מלא מרץ ובעל חריצות.

שירותי עבודות הניקיון נעשים לכל מבנה, בנייני מגורים, בנייני חברות, בנייני משרדים ועוד.

את השירות של ניקיון ואחזקת משרדים של חברת תכלת ניתן לקבל בכמה צורות: שירות ניקיון על בסיס שעתי, שירות ניקיון על בסיס קבוע יומיומי וכן שירות קבוע של איש אחזקה צמוד שנוכח תמיד במבנה המשרדים, בנוסף יש גם שירות של ניקיון לערב וללילה, לאחר שעות עבודת המשרד, חברה לדוגמא שאנו נותנים שם את שירותנו היא חברת "שלמה", חברה לביטוח.

יש לכם משרד, עסק או חברה? פנו אלינו, לחברת תכלת!

צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות של ניקיון ואחזקת משרדים ברמה היסודית והטובה ביותר, גם לנו חשוב שהרושמים שהמשרד ישדר ללקוח וכן האווירה שלכם כעובדים בו יהיו טובים!