ניקוי מאגרי מים

רוב הבניינים בישראל שבהם יש 5 קומות ומעלה ישנו מאגר מים לשתייה בגג הבניין ובקומת הקרקע המאפשר אספקת מים שוטפת לדירות בלחץ גבוה.
ישנם מאגרי מים מסוגים שונים כגון מכלי פלסטיק, חדרי בטון ועוד. למאגרים אלה מוזרמים מים מהעירייה/מועצה מקומית שממלאים אותם, ומהמאגר מוזרמים המים אל הדירות.

הרבה אנשים טועים וחושבים שהמים במאגר הינם נועדים למקרי חירום וכיבוי אש בלבד, אבל זה לא נכון! המים שנשמרים בתוך המאגר הינם משמשים את דיירי הבניין לשתייה, מקלחות, צחצוח שיניים, שטיפת ירקות ופירות וכל צרכי הבית.
עפ"י תקנה 1525 של מכון התקנים ובהתאם לתקנות בריאות העם נוסח מעודכן אוגוסט 2004 של משרד הבריאות, מאגר המים חייב בניקוי וחיטוי אחת לשנה כדי לשמור על איכות המים.


וועד הבית או החברה המנהלת את תחזוקת הבניין חייבים לדאוג לניקיון/תחזוקת המאגרים ולאיכות המים.

הסכנה עם מאגרי מים שאינם מתוחזקים היא, שעלול להיווצר בהם זיהום כתוצאה מלכלוך, חלודה, חדירת חומרים מזהמים וחדירת מזיקים שונים, עלול לגרום להתפשטות של מחלות אשר פורסם ע"י משרד הבריאות כגון: חולירע, לגיונלה, קוליפורמים, סלמונלה, גארדיה, שלשולים וכו'.

אנחנו מציעים לכם את שירותינו לבצע את הניקוי והחיטוי של מאגר המים שברשותכם בצורה מקצועית ואחראית עם מיטב הציוד וחומר חיטוי (היפוכלוריט סודיום) המאושר ע"י משרד הבריאות ומכון התקנים.

לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר אטרקטיבית אנא צרו קשר אתנו!