ניהול מבנים

תנו למקצוענים לנהל לכם את הנכס!

ניהול מבנים הוא תחום חדש יחסית, אבל מתברר שהוא חובה בכל בית. כל מבנה זקוק למישהו שינהל את התחזוקה השוטפת שלו, ויהיה אחראי לכל מה שקורה שם. מי שחושב שאפשר לנהל בית בצורה עצמאית – שינסה. כאב הראש הנלווה לכך, פלוס חוסר הנסיון בתחום והעדר מענה מקצועי בעת הצורך, מביאים כל דייר למסקנה שעדיף למסור את הנכס לחברת ניהול מבנים ולהנות מיתרונות מועדפים.

ניהול מבנים פרטיים

כל מבנה יש לתחזק. מבית פשוט וקטן ועד בית גדול מידות שמספר הדיירים בו רב. יש לנקות את הבנין, לדאוג שהכניסה תהיה מטופחת, יש לטפל בגינה ובצמחים וגם לסייד את חדר המדרגות מזמן לזמן. תקלות בחשמל צריך לתקן, יש לדאוג להזמין מוביל מומלץ ומנוסה בעת מעבר לדירה חדשה בבניין, ועל המעליות יש לשלם.

ועד הבית אמור לעשות את רוב התפקידים, אבל כל בעל נסיון בתחום, יודע שמדובר באחד התפקידים הקשים ביותר. לא כולם מתמצאים ברזי המקצועות השונים, מה עושים כאשר מתג החשמל מפסיק לעבוד? למי פונים כאשר מתגלית נזילה? מי אמור לנכש עשבים שוטים בגינה, ומה לעשות כאשר פתאום מגלים עכבר בחדר האשפה?

לתכלת – ניהול ואחזקת מבנים, יש פתרון לכל בעיה. הצעד החכם ביותר הוא להעדיף שרות אחזקת מבנים מאשר לנסות לבד ולהתאכזב כל פעם מחדש.

ניהול מבנים ציבוריים

מי שבבעלותו מבנה ציבורי, יגיע מהר יותר למסקנה כי הוא זקוק לשרותי אחזקת מבנים. מבנה צבורי יוצר בלאי הרבה יותר גדול, מבנין מגורים קטן, היות ומספר האנשים העובר דרכו מדי יום, גדול פי כמה. מבנה צבורי דורש נקיון הרבה יותר יסודי, ושרות תקונים תכוף. יש בו רשת מעליות, הרבה מזגנים, פועלת בו מערכת חשמל, והוא נזקק לשיפוץ, צביעה וסיוד לעיתים קרובות יחסית.

מבנה ציבורי חייב להיות מתוחזק עד הסוף. אין זה בית פרטי, בו הדייר מחליט מה צורה תהיה לו, מדובר בבנין צבורי שמישהו חייב לתחזק אותו, אחרת הוא ירחיק כל קונה או לקוח פוטנציאלי.

תכלת – ניהול ואחזקת מבנים, מתמחים באחזקת מבנים כוללת, הן פרטיים והן ציבוריים. בואו לקבל הצעות הכי משתלמות בשבילכם!

מתקשרים ומקבלים הצעת מחיר מתכלת!