השאירו פרטים
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
ניהול בתים משותפים

ניהול בתים משותפים

ניהול בתים משותפים
למה לבחור בנו?
שירות ותמיכה 24/7עבודות ניקיון וגינוןגביה וניהול פיננסיתחזוקה וטיפוליםניסיון של מעל 10 שנים
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!

מגורים בבית משותף טומנים בחובם אינספור אתגרים, החל מאינטרסים מנוגדים של שכנים ועד לפגישות דיירים לא אפקטיביות ותיקונים חוזרים ויקרים. אין זה נדיר להיתקל בתקלות במעלית, בחצרות מוזנחות או בהתקפות מזיקים דחופות, כולם דורשים טיפול מיידי. עם זאת, בקבוצת תכלת אנו שואפים להגדיר מחדש את תפיסת המגורים המשותפים על ידי מתן שירותי ניהול בתים משותפים - שירות ניהול מקיף הנותן מענה לכל היבט של מגורים משותפים, ומבטיח שקט נפשי לדיירים.

תחזוקת בניין משותף במחירים ללא תחרות

בניין משותף מייצג התכנסות של דיירים מגוונים, כל אחד עם אישיותו, טעמו וטווחי הגיל הייחודיים שלו. ניהול קהילה כה מגוונת מצריך גישור על פערים שונים וטיפוח בסיס משותף בין התושבים. בדרך כלל, תמיד יש אדם פרואקטיבי אחד שנוטל אחריות, קורא מייד לחשמלאי על תקלה בתיבת נתיכים או מבחין בדליפות בקיר החיצוני. לעומת זאת, יש עוד תושב שנשאר אדיש, ומצריך תזכורות מתמדות לגבי תרומותיו הכספיות. בקבוחת תכלת אנו שואפים לגשר על הבדלים אלו על ידי מתן שירותי אחזקת בתים מקצועיים הנותנים מענה לצרכים המגוונים של כל הדיירים.

תחזוקת בתים מקצועית דורשת מומחיות רבה

אחזקת בתים משותפים דורשת קשת רחבה של ידע ומומחיות מקצועית. אמנם אדם, מיומן ככל שיהיה, אינו יכול לנהל לבד את מגוון המשימות, לרבות עבודות חשמל, גינון, אינסטלציה, הנהלת חשבונות, ניקיון, צביעה ועוד. זאת ועוד, האחריות העקבית של ניהול ועד התושבים, לצד המשימות הנלוות לו, מחייבת צוות מסור של אנשי מקצוע.

מה אנחנו עושים בניהול בתים משותפים?

אנחנו תמיד מנסים למצוא דברים חדשים לעשות. הערכה ושיפור קבוע של תהליכי ניהול, נהלים ושירותים בהתבסס על משוב מהתושבים ושיטות עבודה מומלצות בתעשייה. בינתיים, אנחנו מבצעים בין היתר את השירותים הבאים כחלק משירות ניהול בתים משותפים:

  • תחזוקה שוטפת: בדיקות תחזוקה סדירות כדי להבטיח את התפקוד התקין של מערכות חיוניות כגון אינסטלציה, חשמל ומיזוג אוויר.
  • תיקוני חירום: מענה מהיר ופתרון צרכי תיקון חירום כגון צנרת התפוצצה, הפסקות חשמל או תקלות במעלית.
  • שירותי ניקיון: שירותי ניקיון לאזורים משותפים לרבות לובי, מסדרונות, גרמי מדרגות וחללים משותפים כמו חדרי כושר או טרקלינים.
  • גינון ואחזקת שטח: תחזוקת שטחים חיצוניים לרבות מדשאות, גינות, חצרות וחניונים כדי להגביר את המשיכה האסתטית של הבניין.
  • ניהול פיננסי: טיפול בהיבטים פיננסיים כגון תקצוב, חשבוניות, גביית עמלות וניהול חשבונות תשלומים וחייבים הקשורים לתחזוקת מבנים ותיקונים.
  • תמיכה אדמיניסטרטיבית: מתן סיוע אדמיניסטרטיבי לרבות ארגון פגישות תושבים, שמירה על רישומים והקלת התקשורת בין התושבים להנהלה.
  • ציות ותקנות: הבטחת עמידה בקודי הבנייה, התקנות ותקני הבטיחות המקומיים, וטיפול בכל ההיתרים או הבדיקות הדרושים.
  • תחזוקת שטח משותף: ניטור ותחזוקה של אזורים משותפים כגון מעליות, חדרי מדרגות, חניונים ומתקני פנאי כדי להבטיח בטיחות ופונקציונליות.

צרו קשר

בניינים משותפים מחייבים תחזוקה מקצועית על ידי אנשים מנוסים שיכולים לספק תמיכה שוטפת ומומחיות. אנו בחברת קבוחת תכלת מצטיינים בתחום זה ומציעים שירותי ניהול בתים אמינים ומנוסים המותאמים במיוחד לבניינים משותפים.

תושבים, פטרו מעצמכם דאגות מיותרות והפקידו את קבוחת תכלת בניהול הבניין המשותף שלכם. עם הפתרונות המקיפים שלנו, תהיו בטוחים שהבניין שלכם יתוחזק היטב, ויאפשר לכם ליהנות מחוויית מגורים נטולת דאגות.

אם אתה מחפש חברה לניהול בתים משותפים - אנחנו פה בשבילך. השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

בין לקוחותינו

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
ווצאפ למעלה