מדוע להפקיד את אחזקת המשרד בידי חברה חיצונית?

לא קל לנהל עסק בימינו. מלבד העבודה השוטפת שלשמה הוא הוקם יש לטפל בעוד שורה של תחומים מורכבים למדי, החל מנושאים לוגיסטיים, המשך בשאלות משפטיות וכלה בעניינים טכניים. התחומים הללו עלולים לגזול יותר מדי משאבים מניהול העסק, ולעיתים אפילו באופן כזה שלא יותיר לבעליו די זמן לעסוק בתחום הפעילות שלו.

הדבר נכון כמעט בכל ענף ולכל בעל מקצוע, ובפרט כאלה שמחזיקים במשרד: רואה חשבון, עורך דין נדלן, מתווך דירות, רופא שיניים וכדומה. במקום לעבוד בתחום בו הם מכירים היטב, הם מוצאים את עצמם לעיתים מחפשים חשמלאי או אינסטלטור כדי לתקן תקלה דחופה, משווים הצעות מחיר בין מדבירים ומתקשים להחליט את מי להזמין כאשר צריך להחליף מטף כיבוי אש.

חברת אחזקת מבנים חיצונית יכולה לטפל בכל הנושאים הללו עבורכם, וכך לאפשר לכם לעבוד בראש שקט בתחום עיסוקכם כאשר כל הנושאים הדורשים טיפול בתחום האחזקה מטופלים על הצד הטוב ביותר בידי מומחים מנוסים.

מה נותנת חברת אחזקה חיצונית למשרד?

בכל בעיה, תקלה או שאלה תוכלו לדווח לחברת האחזקה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ולקבל מענה מקצועי, אמין ויעיל. בין היתר מספקת החברה:

  • טיפול בנושאי חשמל, לרבות תחזוקת גנרטורים ומערכות חשמליות אחרות
  • שירותי טיפול ואחזקה של מערכות מים, ביוב ואינסטלציה, לרבות פתיחת סתימות
  • שירותי אחזקת מעליות, ביקורת ותחזוקה שוטפת, לרבות טיפול בתקלות
  • תחזוקה שוטפת של מערכות כיבוי אש במבנה על פי הסטנדרטים הקבועים החוק, לרבות החלפה ורענון של ציוד לגילוי וכיבוש אש בעת הצורך
  • שירותי ניקיון משרדים, לרבות ניקיון מעליות, מטבחונים, חדרי ישיבות, ריהוט, חלונות, חדרי מדרגות ולובי
  • שירותי גינון ושיפוץ בסיוע אדריכל נוף לרבות ביצוע שיפוצים ותיקונים במבנה במידת הצורך
  • שירותים נוספים ככל שעולה הצורך, החל משירותי ריסוס והדברה וכלה בשירותי ייעוץ משפטי או גביית כספים

סיכום

חלק בלתי נפרד מחייו של עסק פעיל לא קשור כלל לתחום עיסוקו אלא לנושאים הקשורים אליו ונובעים מבירוקרטיה, מתקלות בלתי צפויות או מקורות אחרים. אם יש לכם משרד, אתם עלולים לגלות שהטיפול בנושאים הללו גוזל מכם משאבים שיכולתם להשקיע במקומות חשובים אחרים, כמו בעוד לקוח אחד או בשירות טוב יותר ללקוח אחר.

לחלופין, הפקדת אחזקת המשרד בידי חברת אחזקה חיצונית פירושה האצלת הסמכויות של נושאים רבים על גורם מקצועי שאפשר לסמוך עליו. החברה הזו תוכל לדאוג לכל שכל תקלה תטופל במהירות הבזק, בין היתר הודות לרשימת בעלי מקצוע שאיתם עובדת החברה ואשר ידועים כאמינים, מהירים ואיכותיים.

ככל שתקדימו לשכור את שירותיה של חברת אחזקת משרדים כך תוכלו להתמקד יותר בעבודתכם, להשאיר את כל היתר בידיים טובות ולהיות רגועים ובטוחים שהמשרד שלכם מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.