השאירו פרטים
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
אחזקת מבנים

אחזקת מבנים

אחזקת מבנים
מה כלול באחזקת מבנים?
ניקיון וגינוןשירותי אנשי מקצוע כלוליםאחזקה וטיפוליםניהול פיננסי מלאתמיכה ושירות 24/7
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!

זמן הוא מצרך יקר ערך, והדרישות של חיי היומיום מותירות מעט מקום לניהול תחזוקה של חללים אישיים, שלא לדבר על הצרכים השוטפים של בניין. מתיקונים בלתי צפויים לניקיון רגיל וניהול פיננסי, האחריות יכולה להפוך במהירות למכריעה. כאן נכנסות חברות אחזקת מבנים, המציעות פתרונות מקיפים למבנים פרטיים וציבוריים כאחד. אנו בקבוצת תכלת מבינים את החשיבות של אחזקת נכסים בצורה אפקטיבית ויעילה, לאפשר לדיירים ולדיירים ליהנות מחוויית מגורים נטולת דאגות.

יותר מסתם ניקיון

שירותי אחזקת מבנים כוללים הרבה יותר מסתם ניקיון שוטף וגינון. בקבוצת תכלת שירותי ניהול ואחזקות מבנים מציעים מגוון רחב של פתרונות מיוחדים המותאמים לצרכים המגוונים של בעלי נכסים. עם צוות של אנשי מקצוע מיומנים לשירותכם, אנו מטפלים בכל דבר, החל מתיקוני חשמל ואינסטלציה ועד לניהול פיננסי ובדיקות בטיחות אש. המטרה שלנו היא לספק טיפול מקיף לבניין שלך, להבטיח שכל היבט בתחזוקה שלו יטופל במהירות וביעילות.

מה אנחנו מציעים?

בין היתר, אנו מספקים את השירותים הבאים:

  • שירותי חשמל: מפתרון בעיות חשמל ועד לתיקון מעגלים פגומים ותחזוקת לוחות חשמל משותפים, צוות החשמלאים שלנו מבטיח שמערכות החשמל של הבניין שלך בטוחות ופונקציונליות.
  • שירותי אינסטלציה: האינסטלטורים המנוסים שלנו מצוידים לטפל במגוון בעיות אינסטלציה, לרבות נזילות צנרת, סתימות וצנרת מתפוצצת, כדי להבטיח שמערכות האינסטלציה של הבניין שלכם פועלות בצורה חלקה.
  • שירותי ניקיון: שירותי הניקיון המקיפים שלנו כוללים ניקיון יסודי לפי הצורך וניקיון שבועי קבוע לשמירה על ניקיון השטחים המשותפים והחללים המשותפים.
  • ניהול פיננסי: מגביית אגרות מהתושבים ועד ניהול רישומים חשבונאיים וטיפול בהוצאות, הצוות שלנו דואג לכל ההיבטים הפיננסיים של ניהול הבניין, תוך הבטחת שקיפות ואחריות.
  • בטיחות אש: אנו עורכים בדיקות שוטפות של מערכת כיבוי האש בבניין שלך ומחליפים חלקים לפי הצורך כדי להבטיח עמידה בתקנות הבטיחות.
  • גינון: בין אם מדובר בעיצוב גינה חדשה ובין אם מדובר בשמירה על גינון קיים, שירותי הגינון שלנו מכסים הכל, מהסרת עשבים ועד לטיפול בצמחים, ומבטיחים שהחלק החיצוני של הבניין שלכם ייראה במיטבו.

צרו קשר

 

מבנים פרטיים וציבוריים

תחזוקת מבנים חיונית הן לבתים פרטיים והן למבני ציבור על מנת להבטיח סביבת מגורים נעימה ואסתטית. כאשר בניין מתוחזק כראוי, התושבים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שחייהם לא ישבשו על ידי בעיות בלתי צפויות.

במבני ציבור כמו חנויות, קניונים, משרדים ומרפאות, שרואים עשרות אנשים עוברים בדלתותיהם מדי יום, התחזוקה קריטית אף יותר. יש לתחזק את הנכס באופן שוטף כדי להמשיך ולספק שירות מעולה ולכן דרושה חברת אחזקת מבנים מקצועית ובעלת ניסיון.

קבוצת תכלת - חברת אחזקות מבנים - היא חברה עם צוות ניהול ואחזקת מבנים מיומן ומקצועי, מוכן לענות על כל הצרכים שלכם. התקשר אלינו עכשיו והבטח את הנכס שלך!

מחפש חברה לאחזקת מבנים? צור קשר!

בין לקוחותינו

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
ווצאפ למעלה