אחזקת בתים משותפים

כל הדיירים שותפים להחלטה: מתחזקים את הבית על ידי חברה מקצועית

מה אומר לכם בית משותף? סכסוכי שכנים? אסיפות דיירים חסרות תועלת? תיקונים חוזרים ונשנים וגביית כסף יקר?
אולי בית משותף היא מילה נרדפת לתקלות במעלית? חצר מוזנחת שאין מי שיטפל בה? או מכת חרקים או עכברים הדורשת הדברה מיידית?
שכחו מכל זה. תכלת – ניהול ואחזקת מבנים, לוקחת את כל התפקידים על עצמה. היא זו שתטפל בבנין המגורים המשותף וכל הדיירים לא יפסיקו לחייך.

אחזקת בתים משותפים במחירים שאין להם תחרות

מבנה משותף זה אומר ריכוז של דיירים שונים אל מקום אחד. מדובר באוסף של אנשים בעלי אופי שונה, טעם אחר, וטווח רחב של גילאים. אחזקת בתים משותפים אמורה לגשר על כל הפערים הללו, וליצור מכנה משותף של כל הדיירים לסוגיהם.
בדרך כלל נמצא אחד אכפתי, שתמיד דואג לכל. הוא הראשון שיקרא לחשמלאי כאשר המתג בכניסה מקצר, והראשון שישים לב שיש נזילה בקיר החיצוני. מנגד, נמצא זה שלא אכפת לו משום דבר. תמיד צריך לרוץ אחריו עם הצרכים השונים ולהסביר לו כי עליו להשתתף בהוצאות, כי אף דייר לא יוצא מהכלל.

אחזקת בתים משותפים – תחזוקה מקצועית

אחזקת מבנים משותפים דורשים ידע מקצועי נרחב. אדם פרטי, הכי מוכשר שלא יהיה, לא יכול להשתלט על מגוון התפקידים כולם. חשמלאות, גננות, אינסטלציה, גבייה, נקיון, צבעות ועוד, אלו רק חלק ממגוון התפקידים הרחב שבית משותף דורש מדייריו. שלא נדבר על התפקיד הקבוע של ועד הבית, עם כל מה שהדבר דורש מבעליו.

איך אפשר להשתלט על הכל לבד?

אט אט הגיעו אנשים למסקנה, שאכן אי אפשר. מבנים חייבים אחזקה מקצועית של אנשים מנוסים בשטח, אשר יעניקו להם את הלווי הצמוד. אנשי מקצוע מן השורה הראשונה שמומחים לטפל במגוון המקצועות הנדרשים, רק הם יוכלו לתחזק את הבנין כראוי, ולדאוג שלא תצוץ תקלה שאין לה מענה.

תכלת – ניהול ואחזקת מבנים, היא אחת כזו. חברה מנוסה ואמינה אשר אחזקת בתים משותפים היא התחום החזק שלה.

דיירים, הסירו מעצמכם דאגה אחת מהראש, תנו לתכלת – ניהול ואחזקת מבנים לנהל את הבית המשותף, ותהיו רגועים עד הסוף.